• Miseczka

Brak towaru
121.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3dni roboczych 3 dni
Cena przesyłki 14
Paczkomaty InPost 14

Porcelanowa miseczka

Kolekcja DO KO GE, zrodziła się z fascynacji azjatycką kuchnią, w jej skład wchodzą naczynia idealne by stworzyć swój spersonalizowany zestaw, dopasowany do Twoich potrzeb. W kolekcji znajdziesz zarówno niewielkie talerzyki do podawania koreańskich banchanów, lub sosu sojowego do maczania sushi, oraz miseczki do ryżu, lub zupy miso.

Cała kolekcja DO KO GE poza funkcjonalnością dopasowaną do specyfiki azjatyckiej kuchni, nawiązuje również wzorami do stylistyki azjatyckiej ceramiki. Biel porcelany, w połączeniu z kobaltowymi malaturami, i złoconymi detalami to klasyczne niezwykle eleganckie połączenie. Wszystkie elementy kolekcji utrzymane są w jednym spójnym połączeniu kolorystycznym, biel, kobalt, złoto. Ograniczenie kolorystyczne, poza inspiracją płynącą z klasycznej porcelany, pozwala na swobodne zestawienie poszczególnych elementów, tworząc wciąż spójną całość.

Porcelanowa miseczka wykonana w technice odlewania, wypalona w temperaturze 1260C dzięki czemu jest w pełni funkcjonalna. Malowana ręcznie, złote zdobienia malowane prawdziwym złotem, wypalanym w temperaturze 800C. Ze względu na specyfikę wykonania układ wzorów, może różnic się od widocznego na zdjęciu, ze względu na różne ustawienia monitorów, rzeczywiste kolory produktu mogą się nieznacznie różnić.

Ze względu na złote zdobienia, produkt nie nadaje się do użycia w mikrofali, oraz zalecane jest mycie ręczne.

Każda miseczka jest jedyna, i praktycznie niemożliwa do powtórzenia. Produkty w 100%hand made.

Dostępne są inne elementy z których mogą Państwo stworzyć komplet dostosowany do swoich potrzeb.

Wymiary ok 13cm średnicy, 9cm wysokość.

Pojemność ok 600ml

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie