• Warsztaty ceramiczne. Zrób sobie co chcesz (dwa spotkania)

Brak towaru
340.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 0
warsztaty 0

Masz pomysł na ceramiczną doniczkę, chciałbyś zrobić sobię talerz, a może niewielką figurkę. Mam dla Ciebie propozycję warsztatów ceramicznych na których możesz własnoręcznie stworzyć ceramiczny przedmiot. Jeśli zawsze chciałeś spróbować pracy z ceramiką, ale właściwie nie wiesz co chciałbyś zrobić, nic się nie martw na pewno wymyślimy coś razem. Masz dwie lewe ręce, ale dużo zapału i kreatywnych pomysłów, świetnie składa że to warsztaty również dla Ciebie, bo ja mam dużo cierpliwości, czasu i dwie ręce do pomocy, więc damy radę ;). (Warsztaty przewidziane są dla osób dorosłych)  TROCHĘ O MNIE Nazywam się Irmina i jestem ceramikiem, zajmuje się ceramiką od prawie 9 lat, pracuję w dość nieoczywistych technikach ceramicznych, takich jak odlewanie warstwowe, wycinanie ażurowe, oraz malatury. Mój ulubiony materiał to porcelana, choć nie należy on do najłatwiejszych ceramicznych materiałów wynagradza wszelkie trudności swoją szlachetnością, i subtelnością. Chcę Wam zaproponować udział w prowadzonych przeze mnie warsztatach. Więcej o mnie tu https://www.facebook.com/imkadesign-144570782253766/?ref=bookmarks i tu imkadesign.pl CO BĘDZIEMY ROBIĆ Dosłownie to co sobie wymyślisz :) Każdy z uczestników warsztatów stworzy swoją unikatową ceramiczną pracę, to uczestnik decyduje jak ma wyglądać jego dzieło dopasowując je do swoich potrzeb, wszystkie chwyty dozwolone. Będziemy pracować z masą ceramiczną i lepić od podstaw, dzięki czemu będziesz mógł wykonać dowolny kształt. Wszystkie wykonane produkty zostaną wysuszone, wyretuszowane, i wstępnie wypalone, po to byś na następnym spotkaniu mógł je poszkliwić, wykorzystując do tego dostępne na miejscu szkliwa, lub malując pigmentami, po spotkaniu produkty zostaną ponownie wypalone. Będzie można je odebrać w przeciągu dwóch tygodni. RELACJA Z POPRZEDNICH WARSZTATÓW https://www.facebook.com/pg/imkadesign-144570782253766/photos/?tab=album&album_id=3549377791773031 CZAS I MIEJSCE Warsztaty odbędą się w pracowni ceramicznej na Żeromskiego 3 na wrocławskim Ołbinie UWAGA WARSZTATY OBEJMUJĄ DWA SPOTKANIA
KOSZT
Cena udziału w warsztatach, w wybranym terminie to koszt 340zł
(cena obejmuje udział w obu spotkaniach)
Co wchodzi w cenę
- podstawa to materiał, glina szamotowa lub kamionkowa w zależności od potrzeb
- dwa wypały, wstępny biskiwt oraz końcowy ze szkliwem
- retusz wykonanych prac (wykonuje ja)
- możliwość korzystania z potrzebnych narzędzi
- kawa, herbata, coś słodkiego bo wiadomo słodkie musi być ;)
- mała grupa ułatwia pracę
- wsparcie techniczne, moja wiedza i umiejętności do twojej dyspozycji przez 4h

CZY POTRZEBUJE JAKIEGOŚ PRZYGOTOWANIA
Do warsztatów nie trzeba się przygotowywać, nie trzeba robić projektów, nie trzeba przynosić świadectwa z ósmej klasy z 6 z plastyki. Jedyne co trzeba trzeba mieć otwartą głowę na nowe doświadczenia, nie zakładać z góry że się nie da.
Można przynieść sobie fartuszek, bądź koszulkę na przebranie, ale nie jest to też wymóg, na miejscu będzie można skorzystać z odzieży ochronnej ;)

Po dokonaniu zakupu na podany w zamówieniu mail, zostaną wysłane szczegółowe informacje

MINIMALNA LICZBA UCZESTNIKÓW BY ODBYŁY SIĘ WARSZTATY TO TRZY OSOBY, W WYPADKU NIEWYSTARCZAJĄCEJ LICZBY UCZESTNIKÓW ZAJĘCIA ZOSTANĄ ODWOŁANE A POBRANE ZALICZKI ZWRÓCONE.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie