• Warsztaty ceramiczne: Zrób sobie porcelanową biżuterię

Warsztaty ceramiczne: Zrób sobie porcelanową biżuterię.

Brak towaru
280.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3dni roboczych 3 dni
Cena przesyłki 0
warsztaty 0

Zapraszam na specjalną edycję warsztatów z cyklu "Zrób sobie", tym razem będziemy robić biżuterię! To fajna okazja by miło spędzić czas, a dodatkowo własnoręcznie wykonać porcelanową biżuterię.
Masz zdolności manualne, i
marzysz o własnoręcznie wykonanych kolczykach, więc świetnie trafiłaś, te warsztaty są właśnie dla Ciebie! Masz dwie lewe ręce, ale dużo zapału i kreatywnych pomysłów, tak się świetnie składa że to warsztaty również dla Ciebie, bo ja mam dużo cierpliwości, czasu i dwie ręce do pomocy, więc damy radę 😉.
(Warsztaty przewidziane są dla osób dorosłych) 

Nazywam się Irmina i jestem ceramikiem, zajmuje się ceramiką od prawie 9 lat, pracuję w dość nieoczywistych technikach ceramicznych, takich jak odlewanie warstwowe, wycinanie ażurowe, oraz malatury. Mój ulubiony materiał to porcelana, choć nie należy on do najłatwiejszych ceramicznych materiałów wynagradza wszelkie trudności swoją szlachetnością, i subtelnością.
Chcę Wam zaproponować udział w prowadzonych przeze mnie warsztatach.

CO BĘDZIEMY ROBIĆ
Każdy z uczestników wykona unikatowe porcelanowe elementy biżuterii.  Postaramy się spełnić Wasze marzenia, i zbliżyć się jak tylko będzie to możliwe do ideału. Będziesz mogła wykonać, kolczyki, naszyjnik, broszkę, pierścionek, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dopasowując to do swoich potrzeb. Będziemy pracować z porcelaną, plastyczną oraz lejną, będziemy, lepić, wycinać, wygniatań, co tylko przyjdzie Ci do głowy. Będziesz mogła skorzystać z barwionej już masy, lub sama nadać kolor swojemu dziełu, używając farb podszkliwnych, pigmentów oraz tlenków, na koniec wszystkie elementy pokryjemy bezbarwnym szkliwem. Wszystkie wykonane elementy zostaną przeze mnie wypalone.

KAŻDY Z UCZESTNIKÓW OTRZYMUJE ZŁOŻONE W CAŁOŚĆ, WEDŁUG USTALEŃ NA WARSZTATACH, ZESTAWY BIŻUTERII w ozdobnym pudełeczku na prezent, zostaną one wysłane tak byś mógł/mogła wręczyć je na świąteczny prezent pod choinkę,

CZAS I MIEJSCE  Warsztaty odbędą się w pracowni ceramicznej na Żeromskiego 3 na wrocławskim Ołbinie

16.12 (piątek) 17-21

KOSZT
Cena udziału w warsztatach, w wybranym terminie to koszt 280zł
(cena obejmuje jednorazowy udział w warsztatach)
Co wchodzi w cenę
- podstawa to materiał, porcelana, biała oraz barwiona (o różnych kształtach i wielkościach)
- wszystkie potrzebne materiały, specjalne farby oraz szkliwo
- końcowy wypał ze szkliwem
- możliwość korzystania z potrzebnych narzędzi,pędzelków itp
- kawa, herbata, coś słodkiego bo wiadomo słodkie musi być 😉
- wsparcie techniczne, moja wiedza i umiejętności do twojej
- końcowe przygotowanie przeze mnie biżuterii (montaż końcówek, wklejanie potrzebnych elementów, pudełeczko)
WSZYSTKIE UŻYTE PÓŁFABRYKATY TAKIE JAK BIGLE ITP WYKONANE SĄ ZE STALI CHIRURGICZNEJ CO OZNACZA ŻE SĄ BEZPIECZNE, I NIE WYWOŁUJĄ ALERGII. CZY POTRZEBUJE JAKIEGOŚ PRZYGOTOWANIA
Do warsztatów nie trzeba się przygotowywać, nie trzeba robić projektów, nie trzeba przynosić świadectwa z ósmej klasy z 6 z plastyki. Jedyne co trzeba trzeba mieć otwartą głowę na nowe doświadczenia, nie zakładać z góry że się nie da.
Można przynieść sobie fartuszek, bądź koszulkę na przebranie, ale nie jest to też wymóg, na miejscu będzie można skorzystać z odzieży ochronnej 😉

MINIMALNA LICZBA UCZESTNIKÓW BY ODBYŁY SIĘ WARSZTATY TO TRZY OSOBY, W WYPADKU NIEWYSTARCZAJĄCEJ LICZBY UCZESTNIKÓW ZAJĘCIA ZOSTANĄ ODWOŁANE A POBRANE ZALICZKI ZWRÓCONE.

Po dokonaniu zakupu na podany w zamówieniu mail, zostaną wysłane szczegółowe informacje  

Zakup warsztatów jest równoznaczny z akceptacją regulaminu warsztatów https://imkadesign.pl/news/n/236/Regulamin-warsztatow

 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie