• Warsztaty ceramiczne: Zrób sobie porcelanową biżuterię 18.09

Warsztaty ceramiczne: Zrób sobie porcelanową biżuterię.

280.00
szt.
Wysyłka w ciągu 3dni roboczych 3 dni
Cena przesyłki 0
warsztaty 0

Zapraszam na specjalną edycję warsztatów z cyklu "Zrób sobie", tym razem będziemy robić biżuterię! To fajna okazja by miło spędzić czas, a dodatkowo własnoręcznie wykonać porcelanową biżuterię.
Masz zdolności manualne, i marzysz o własnoręcznie wykonanych kolczykach, więc świetnie trafiłaś, te warsztaty są właśnie dla Ciebie! Masz dwie lewe ręce, ale dużo zapału i kreatywnych pomysłów, tak się świetnie składa że to warsztaty również dla Ciebie, bo ja mam dużo cierpliwości, czasu i dwie ręce do pomocy, więc damy radę 😉.
(Warsztaty przewidziane są dla osób dorosłych) 
TROCHĘ O MNIE
Nazywam się Irmina i jestem ceramikiem, zajmuje się ceramiką od prawie 9 lat, pracuję w dość nieoczywistych technikach ceramicznych, takich jak odlewanie warstwowe, wycinanie ażurowe, oraz malatury. Mój ulubiony materiał to porcelana, choć nie należy on do najłatwiejszych ceramicznych materiałów wynagradza wszelkie trudności swoją szlachetnością, i subtelnością.
Chcę Wam zaproponować udział w prowadzonych przeze mnie warsztatach.
Więcej o mnie tu
https://www.facebook.com/imkadesign-144570782253766/?ref=bookmarks
i tu imkadesign.pl
CO BĘDZIEMY ROBIĆ
Każdy z uczestników wykona unikatowe porcelanowe elementy biżuterii.  Postaramy się spełnić Wasze marzenia, i zbliżyć się jak tylko będzie to możliwe do ideału. Będziesz mogła wykonać, kolczyki, naszyjnik, broszkę, pierścionek, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dopasowując to do swoich potrzeb. Będziemy pracować z porcelaną, plastyczną oraz lejną, będziemy, lepić, wycinać, wygniatań, co tylko przyjdzie Ci do głowy. Będziesz mogła skorzystać z barwionej już masy, lub sama nadać kolor swojemu dziełu, używając farb podszkliwnych, pigmentów oraz tlenków, na koniec wszystkie elementy pokryjemy bezbarwnym szkliwem. Wszystkie wykonane elementy zostaną przeze mnie wypalone. Po wypaleniu będzie można je odebrać w przeciągu dwóch tygodni, przy odbiorze KAŻDY Z UCZESTNIKÓW OTRZYMUJE ZŁOŻONE W CAŁOŚĆ, WEDŁUG USTALEŃ NA WARSZTATACH, ZESTAWY BIŻUTERII w ozdobnym pudełeczku na prezent.
Zrób sobie prezent, lub zamiast kupować swojej ulubionej kobiecie biżuterię z sieciówki, wyślij ją do mnie niech zrobi ja sobie sama! 🙂

CZAS I MIEJSCE  Warsztaty odbędą się w pracowni ceramicznej na Żeromskiego 3 na wrocławskim Ołbinie
18.09 (niedziela) 10-14

KOSZT
Cena udziału w warsztatach, w wybranym terminie to koszt 280zł
(cena obejmuje jednorazowy udział w warsztatach)
Co wchodzi w cenę
- podstawa to materiał, porcelana, biała oraz barwiona (o różnych kształtach i wielkościach)
- wszystkie potrzebne materiały, specjalne farby oraz szkliwo
- końcowy wypał ze szkliwem
- możliwość korzystania z potrzebnych narzędzi,pędzelków itp
- kawa, herbata, coś słodkiego bo wiadomo słodkie musi być 😉
- wsparcie techniczne, moja wiedza i umiejętności do twojej
- końcowe przygotowanie przeze mnie biżuterii (montaż końcówek, wklejanie potrzebnych elementów, pudełeczko)
WSZYSTKIE UŻYTE PÓŁFABRYKATY TAKIE JAK BIGLE ITP WYKONANE SĄ ZE STALI CHIRURGICZNEJ CO OZNACZA ŻE SĄ BEZPIECZNE, I NIE WYWOŁUJĄ ALERGII. CZY POTRZEBUJE JAKIEGOŚ PRZYGOTOWANIA
Do warsztatów nie trzeba się przygotowywać, nie trzeba robić projektów, nie trzeba przynosić świadectwa z ósmej klasy z 6 z plastyki. Jedyne co trzeba trzeba mieć otwartą głowę na nowe doświadczenia, nie zakładać z góry że się nie da.
Można przynieść sobie fartuszek, bądź koszulkę na przebranie, ale nie jest to też wymóg, na miejscu będzie można skorzystać z odzieży ochronnej 😉

MINIMALNA LICZBA UCZESTNIKÓW BY ODBYŁY SIĘ WARSZTATY TO TRZY OSOBY, W WYPADKU NIEWYSTARCZAJĄCEJ LICZBY UCZESTNIKÓW ZAJĘCIA ZOSTANĄ ODWOŁANE A POBRANE ZALICZKI ZWRÓCONE.

Po dokonaniu zakupu na podany w zamówieniu mail, zostaną wysłane szczegółowe informacje  

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie