• Zestaw talerzyków

180.00
szt.
Wysyłka w ciągu 3dni roboczych 3 dni
Cena przesyłki 13
Paczkomaty InPost 13

Porcelanowy zestaw dwóch talerzyków

Kolekcja DO KO GE, zrodziła się z fascynacji azjatycką kuchnią, w jej skład wchodzą naczynia idealne by stworzyć swój spersonalizowany zestaw, dopasowany do Twoich potrzeb. W kolekcji znajdziesz zarówno niewielkie talerzyki do podawania koreańskich banchanów, lub sosu sojowego do maczania sushi, oraz miseczki do ryżu, lub zupy miso.

Cała kolekcja DO KO GE poza funkcjonalnością dopasowaną do specyfiki azjatyckiej kuchni, nawiązuje również wzorami do stylistyki azjatyckiej ceramiki. Biel porcelany, w połączeniu z kobaltowymi malaturami, i złoconymi detalami to klasyczne niezwykle eleganckie połączenie. Wszystkie elementy kolekcji utrzymane są w jednym spójnym połączeniu kolorystycznym, biel, kobalt, złoto. Ograniczenie kolorystyczne, poza inspiracją płynącą z klasycznej porcelany, pozwala na swobodne zestawienie poszczególnych elementów, tworząc wciąż spójną całość.

Porcelanowe talerzyki wykonane w technice odlewania, wypalone w temperaturze 1260C. Wzory malowane ręcznie, złote zdobienia malowane prawdziwym złotem, wypalanym w temperaturze 800C. Ze względu na specyfikę wykonania układ wzorów, może różnic się od widocznego na zdjęciu, ze względu na różne ustawienia monitorów, rzeczywiste kolory produktu mogą się nieznacznie różnić.

Każdy produkt jest jedyny, i praktycznie niemożliwa do powtórzenia. Produkty w 100%hand made.

Dostępne są inne elementy z których mogą Państwo stworzyć komplet dostosowany do swoich potrzeb.

Wymiary

Większy talerzyk długość 25cm, szerokość 14cm

Mniejszy talerzyk 19cm, szerokość 11cm

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie